Fabulous obscene & Xtraordinary (FoX)

 

 

Mezi naše partnerské týmy patří i všem dobře známý tým se zkratkou názvu FoX, celým názvem pak Fabulous obscene & Xtraordinary.

Organizace se zabývá především rozvíjením československých týmů na úrovni eSport. Snaží se jim vytvořit co nejideálnější podmínky pro hraní a trénování v týmu. Jejich cílem je tak vychovat slušné týmy hrající na profesionální úrovni s ambicemi uspět i na mezinárodní scéně.

Historie

Historie tohoto týmu započala v roce 2009, kdy se skupina lidí dohodla založit československý klan hrající všemožné hry. Prioritní hrou týmu byl SWAT 4, ve kterém dosáhli mnoha úspěchů a ocenění. Po ukončení podpory SWAT 4, přešel tým ke hrám, jako jsou Battlefield, World of Tanks, Call of Duty 4: Modern Warfare, Counter Strike: Global Offensive a Insurgency. Z každé hry si odnesli zkušenosti a nějaký ten úspěch. Delší dobu fungovali jako komunitní klan přátel hrající hry pro více hráčů. V srdcích cítili a stále cítí chuť bojovat jak v tuzemských tak zahraničních turnajích, a tak se v roce 2018 zrodila organizace Fabulous Obscene Xtraordinary. Jejich cílem je získávat společně úspěchy ve všech možných hrách pro více hráčů.

Tento tým je tu už téměř 10 let a v tomto roce uzavřel spolupráci také s naším projektem. S hráči tohoto týmu, které hrdě nese své jméno, můžete na našich turnajích porovnat své síly.

 

Because FoX is good for you.

 

FB stránky: Facebook.com/FoXClanCzSK
www stránky: www.fox-clan.cz

 

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers