Historie

Co v roce 2018? Ročník 2018 slibuje opravdu velkolepé věci! V letošním roce jsme se opravdu rozjeli a nebudeme rozhodně troškařit! Nově přidáme do šampiónátu Hearthstone a oprášíme legendární strategii Starcraft 2. Opět se vracíme i ke sportu a na své si přijdou fanoušci her NHL a FIFA. Přidáme i League of Legends turnaj ve formátu 3v3 a samozřejmě nebude chybět ani formát 5v5. Třešničkou na dortu bude i dvoudenní CS:GO turnaj na konci dubna. Na závěr Vám možná připravíme nějaké překvapení v podobě mimořádného turnaje. To vše a mnohem více v roce 2018 pro Vás připravuje projekt Ostrava Championship.
Rok 2017 přinesl hodně změn a novinek. Mezi největší novinky patří rozšíření našich možností a kapacit, díky uzavření nových partnerství, které vedly ke zvýšení počtu počítačů na našich akcích. Novinkou a zároveň výzvou pro nás byl i dvoudenní turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive. Třešničkou na dortu pak byl turnaj na konci roku ve hře League of Legends a tím jsme zakončili ročník 2017, jelikož nám byli známí Mistři Ostravy pro rok 2017 ve všech titulech, které jsme podporovali.
Rok 2016 byl bohatý a zároveň vůbec první. Začátky jsou vždy těžké, všechno jsme však zvládli a hráči tak mohli u nás najít hlavní turnaje a ligu ve hře Counter Strike: global Offensive a League of Legends. Turnaje byly doprovázeny doprovodnými turnaji a ligou ve sportovních hrách NHL a FIFA. V celém roce mohli hráči najít v našich turnajích ceny převýšující hodnotu PRIZEPOOLU 50 000Kč. Celá Liga byla pak zakončena na samotném Finálovém turnaji, kde se střetli týmy a hráči, kteří po celý rok nasbírali nejvíce bodů a tím se tak kvalifikovali do GRANDFINÁLE.
Naše historie a tedy i historie projektu Ostrava Chaponship se začíná psát od 21.12.2015, kdy byl tento projekt zveřejněn na jednom z našich turnajů. Ovšem samotná historie se začíná psát až počátkem roku 2016, mohli bychom to datovat na 1.1.2016.V roce 2015 ještě před tímto projektem jsme organizovali několik turnajů a to především ve hrách League of Legends a Counter Strike: Global offensive, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký turnaj.

Jak se bude dále vyvíjet náš projekt či jaké písmenka a řádky přibudou do této naši Historické kroniky nám napíše samotný čas.

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers