Hlavní Generální partner:

Náš Hlavní Generální partner celého projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP je špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích, jelikož počítače, na kterých hrajeme, jsou postavené právě na komponentech této světové značky.

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

Tato společnost vyrábí počítače, monitory, servery, mobilní telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Jejími produkty jsou také klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje i vývoji technologií, díky kterým může poskytovat špičkové produkty i pro ty nejnáročnější hráče.

www stránky: www.asus.com


Generální partneři:

 

Našim Generálním partnerem je společnost natec Genesis, která se zaměřuje především na samotné hráče. Vyrábí pro ně nejen špičkové periférie, ale i herní křesla, reprobedny, gamepady, PC skříně a jiné.

Společnost natec Genesis je všem dobře známá. Především díky svým špičkovým periferiím se soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě nabízí i výborné ergonomické křesla, bedničky, PC skříně a dokonce i gamepady. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

www stránky: www.genesis-zone.com

 

Společnost XPG se stala Generálním partnerem našeho projektu, tímto jim děkujeme a věříme, že produkty, o které budeme hrát udělají jistě radost všem našim hráčům a fanouškům.

Značka Xtreme Perfomance Gear (XPG) je zaměřena na poskytování velmi výkonných produktů pro hráče, profesionály v e-sportu a technické nadšence. Jejím cílem je, aby si uživatelé hraní opravdu užívali, a klade důraz na celosvětovou podporu příležitostných i profesionálních hráčů. Chce jim poskytovat nejlepší herní hardware a nejlepší herní zážitky.

www stránky: www.xpg.com

 

 

 

Značka AVerMedia už sama o sobě je velkým pojmem a to nejen na poli střihových karet a příslušenství pro youtubery a streamery. A nám je velkou ctí, že právě AVerMedia patří mezi naše Generální partnery.

Díky uzavření naši spolupráce se můžete těšit na zvýšení kvality našeho živého vysílání, které Vám nabízíme z každé naši akce.

Vysíláme na AVerMedia Live Gamer 4K (GC573)

www stránky: www.avermedia.com/cz

FB stránky: facebook.com/AVerMediaCzech

 


Hlavní partneři

 

 

Světová společnost Intel se stává Hlavním partnerem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Jedná se o jednu z největších společností na světě. Intel je znám mezi běžnými lidmi především svými procesory. Ročně jich vyrobí přes 100 miliónů, což je zhruba 75 % celosvětové produkce. Kromě procesorů pro osobní počítače vyrábí i procesory pro PDA, čipsety, flash paměti, telekomunikační čipy i multimediální vybavení domácností.

www stránky: www.intel.com

 

 

Mezi Hlavní partnery našeho Mistrovství Ostravy v počítačových hrách patří i společnost nVidia, kterou můžete znát díky špičkovým čipům pro grafické karty.

NVIDIA je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů a herních konzolí.

Název nVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist.

www stránky: www.nvidia.com

 

Špičkové PC sestavy pro každého náročného hráče, to je značka X-DIABLO, která patří mezi naše Hlavní partnery.

Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

Široká produktová nabídka nabízí tři základní herní sestavy podle typu skříně, ale můžete si nakonfigurovat i herní stroj přesně na míru. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Všechna nabízená řešení prochází náročnými testy kompatibility, máte tedy zaručenou 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Všechny tyto sestavy si můžete vyzkoušet i na našich akcích a turnajích, které pro vás organizujeme.

www stránky: www.x-diablo.cz

 

Tato společnost obsadila v našem projektu pozici Hlavního partnera a my jim děkujeme za podporu!

Díky technickým znalostem, nejmodernějším výrobním zařízením a prémiovému zákaznickému servisu nabízí společnost ADATA kompletní paměťová řešení včetně modulů DRAM, USB flash disků, paměťových karet, pevných disků a přenosných pevných disků. Oddanost společnosti ADATA kvalitě vyžaduje výkon na nejvyšších standardech. Díky neustálé inovaci a vývoji produktů, které přesahují očekávání zákazníků, získala společnost ADATA mnoho z nejuznávanějších mezinárodních ocenění.

www stránky: www.adata.com

 

 

Hlavním partnerem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP je také značka WINDOWS, která je v informatice značkou pro řadu operačních systémů firmy Microsoft, jež jsou určeny pro osobní počítače.

Označení Windows je firmou Microsoft z obchodních důvodů používáno pro několik různých systémů, které používají různá jádra operačního systému. V současné době jsou aktuální desktopové verze Windows 7, Windows 8 a Windows 10 nebo serverové edice Windows Server 2008, Windows Server 2012 nebo Windows Server 2016.

www stránky: www.microsoft.com


Partneři

 

Jako dalšího partnera celého projektu bychom vám rádi představili výbornou ostravskou tiskárnu, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku nejen tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování, perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracují i grafické návrhy, výroční zprávy, dále vyrábí razítka a spoustu dalších věcí.

Jedná se zároveň o oficiální tiskárnu našeho projektu, která nám na naše turnaje dodává opravdu krásné diplomy té nejvyšší kvality.

www stránky: www.schenk.cz

 

 

I tento internetový obchod se nás rozhodl podpořit a stal se našim Partnerem.

Fadee.cz je internetový obchod založený samotnými hráči počítačových her a fanoušky e-sportu.
Na těchto internetových stránkách najdete nejrůznější produkty vašich oblíbených her, jako jsou například Counter Strike: Globall Offensive, League of Legends, World of Warcraft, Fortnite nebo třeba Playerunknow´s battlegrounds.

www stránky: www.fadee.cz

 

Rádi bychom vám představili našeho dalšího Hlavního partnera, jímž se stalo ZÁBAVNÍ CENTRUM HORNÍK.

‚Místo, kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie.‘ Ne nadarmo toto určitě pravdivé heslo najdete na internetových stránkách tohoto centra. Čeká zde na vás kupa zábavy! Pokud chcete s partou svých známých zažít skvělý adrenalinový zážitek, zábavní centrum Horník je pro vás jako stvořené. Laser game, Archery game, NERF aréna a Virtuální realita. Ano, to vše čeká jen na vás!

Náš projekt byl obdarován poukázkami na Archery game a dalšími dárky zábavního centra Horník. Můžeme se těšit také na podporu našeho příměstského počítačového tábora Ovachamp ACADEMY.

I tento Hlavní partner projektu si zaslouží náš velký dík!

www stránky: www.zabavahornik.cz

 

 

 

I tento „herní bar“ se rozhodl podpořit náš projekt a stal se našim Hlavním partnerem!

Jedná se o centrum herní zábavy, kde si můžete vyzkoušet pestrou nabídku „herních hraček“. Zahrajete si třeba Mortal Kombat, Worms, NHL či FIFU na PS4 se čtyřmi ovladači, na XBOX ONE Forza Motorsport 7, Halo 5 a Gears of War 4. A co takhle virtuální realita? No, nezní to skvěle?! K tomu všemu se můžete osvěžit na zdejším baru třeba nějakým míchaným nápojem či pivem!

REALITA Gaming bar nám na naše turnaje přispěje poukázkami na virtuální realitu či na hraní her na XBOXu a PS4 a dokonce nám zpestří program pro náš příměstský počítačový tábor Ovachamp ACADEMY.

Ze srdce děkujeme!

www stránky: www.gamingbar.cz

 

Ptáte se, jakou pozici získala v našem projektu tato společnost? Pak vám rádi prozradíme, že seTP-Link stalo našim Partnerem.

Jedná se o jednoho z předních poskytovatelů síťových produktů. Společnost TP-Link dodává své produkty do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků. Ve svém oboru si získala uznání a respekt a neustále prokazuje svou vysokou úroveň kvality a nasazení.

Tato společnost neustále vyvíjí oceňované produkty a nabízí řadu síťových řešení sestávající z routerů, adaptérů, kamer, switchů a mnoha dalších drátových i bezdrátových zařízení pro použití v domácnostech i kancelářích.

My se můžeme od TP-Link těšit na switch, abychom mohli k internetu připojit další počítače a tím značně vylepšit kvalitu našich turnajů.

Za hodnotný dar moc děkujeme!

www stránky: www.tp-link.com

 

 

Partnerem Mistrovství Ostravy je internetový obchod GameBrand, u kterého si můžete zakoupit i naše reklamní předměty projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

Gamebrand je prostě projekt od hráčů pro hráče. Není to jen obchod. Podporuje e-sport týmy, přináší novinky a zajímavosti ze světa her skrze Blizzfan weby a facebookové stránky, a hlavně se snaží nabídnout hráčům to, co nám vždycky chybělo – užívat si hry i potom, co jste je 3x dohráli.

Reklamní předměty projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP můžeš zakoupit na: GameBrand.cz/ostrava-championsip

www stránky: www.gamebrand.cz

 

 

 

 

Mezi nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu patří internetový obchod Poháry-ADEK.cz, který se také řadí mezi naše partnery a my jim děkujeme za věnování krásných pohárů na naše turnaje.

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodává sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, poháry pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, poháry pro rybáře a další. Poháry dodává pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě firmami. V nabídce má poháry zlaté, stříbrné, bronzové ale také skleněné či dřevěné. V jejich sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

www stránky: www.pohary-adek.cz

 

 

Prodejní síť X-PLAY patří mezi naše Partnery.

V rámci sítě X-PLAY koupíte exkluzivně nabušené herní sestavy X-DIABLO a parádní periférie značky X-GAMER, které vás vtáhnou do herního světa, jenž nebudete chtít opustit.  Užijte si nejlepší herní zábavu s nejmodernější grafikou, nekompromisním výkonem a špičkovými procesory zabalené do unikátního ďábelského designu.

www stránky: www.x-play.cz

 

X-GAMER je nová značka špičkových periférií a zároveň další Partner našeho ostravského šampionátu.

Značka X-GAMER je značka herního příslušenství Distributora AT Computers, která momentálně nabízí po jednom modelu klávesnice, myši a headsetu.

www stránky: www.atcmarket.cz/x-gamer

 


Partnerské hotely:

 

Hotel-veronika-logo2001

 

Neustále se snažíme přinést našim hráčům co nejvýhodnější podmínky v rámci našeho projektu, a proto jsme uzavřeli další partnerství a mezi Hlavní partnery projektu zařadili také hotel. Nyní má tedy náš projekt svůj „oficiální hotel“ jímž se stal hned kvalitní tří hvězdičkový HOTEL VERONIKA.

Hotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice na hlavním náměstí tohoto městského obvodu cca 2 km od centra Ostravy. Hotel disponuje 56 pokoji a 123 lůžky. Pokoje jsou typu Lux či Standard, od 1. – 4. lůžek. Na pokojích jsou i kuchyňky s lednicí, mikrovlnnou troubou či varnou konvicí. Pokoje jsou ve 2. a 3. patře bez výtahu. Snídaně se podávají formou bufetu od 7 – 9:30 hodin.

Zvýhodněna cena pro naše hráče:

Sleva 30% Bez snídaně Se snídani Cena za osobu bez snídaně Cena za osobu se snídani
LUX 1 osoba 588 Kč 658 Kč 588 Kč 658 Kč
LUX 2 osoby 728 Kč 868 Kč 364 Kč 434 Kč
Standard 1 osoba 518 Kč 588 Kč 518 Kč 588 Kč
Standard 2 osoby 658 Kč 798 Kč 329 Kč 399 Kč
Standard 3 osoby 872 Kč 1 082 Kč 291 Kč 361 Kč
Standard 4 osoby 1 162 Kč 1 442 Kč 291 Kč 361 Kč

 

www stránky: www.hotelveronika.cz

Objednávat pokoje můžete také na: recepce@hotelveronika.cz

 


Organizátor:

– Organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

 

Hlavním organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

Občanské sdružení Zicherka.cz je organizátorem nejrůznějších akcí v našem širokém okolí. Mezi jejich třešničku na dortu patří například organizování nejrůznějších dětských akcí, táborů, škol v přírodě či školních výletů, samozřejmě se nezaleknou také organizování nejrůznějších soukromých či firemních akcí, dokážou zorganizovat i rodinné sešlosti, akce či narozeniny. Fantazii se zkrátka meze nekladou a ani organizátoři ve sdružení neznají meze, proto se nezaleknou žádné výzvy a dokážou zorganizovat jakoukoli akci.

www stránky: www.zicherka.cz


Místo konání:

– Místo konání offline turnajů projektu Ostrava Championship je herní klub Black Lotus Gamers, který se nachází v samotném centru OSTRAVY.

Místem konání celého projektu Ostrava Championship je ostravský herní klub Black Lotus Gamers.

Herní klub Black Lotus Gamers je počítačový klub, do kterého si můžete přijít zahrát na nabušené PC. Na samotných PC na vás čekají největší současné esport pecky, za zmínku také stojí obří plátno s projektorem, na který je napojen xbox one a vy si tak můžete přijít vychutnat také tento skvělý zážitek.

www stránky: www.blacklotusgamers.cz


Město Ostrava:

 

Našim podporovatelem je i samotná moravskoslezská metropole OSTRAVA.

OSTRAVA je statutární a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku. Žije zde zhruba 300 tisíc obyvatel. V celé ostravské aglomeraci, tvořené kromě Ostravy obcemi Bohumín, Doubrava, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald, pak žije téměř 600 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast pak představuje asi 1,1 milionu obyvatel.

www stránky: www.ostrava.cz

 

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers